Connect with us

Sporti

Konfirmohet: Arsenali kërkon talentin e madh të Serie A

Arsenali interesohet për talentin e madh të Atalantas, Franck Kessie. Kështu thotë agjenti i 19-vjeçarit.

Published

on

Mesfushori ka zhvilluar paraqitje shumë të mira me skuadrën e tij, ndërsa në sezonin e kaluar ishte i huazuar te Cessena.

Por, agjenti i futbollistit nga Bregu i Fildisht shton se klientin e tij e duan edhe klube tjera të mëdha.

“Zyrtarë të Arsenalit ishin këtu në Itali për të parë atë”, deklaroi agjenti i Kessie.

“Ata janë një klub i mirë, por ka shumë klube që intereson për të dhe Arsenali nuk është i vetmi destinacion i mundshëm”. /Periskopi.com

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending