Connect with us

Lajme

Komuna e Prishtinës shton sigurinë në vendkalime

Published

on

Komuna e Prishtinën ka njoftuar se ka bërë shenjëzimin dhe ndriçimin e vendkalimeve zebra për këmbësorë, në 12 lokacione në kryeqytet.

“Me qëllim të rritjes së sigurisë për këmbësorë, Komuna e Prishtinës ka bërë shenjëzimin dhe ndriçimin e vendkalimeve zebra për këmbësorë, në 12 lokacione në kryeqytet”, thuhet në njoftimin e Komunës.

Ky projekt ka kushtuar 122 mijë euro dhe është projekt i bashkëfinancuar nga “Demos”-i zviceran dhe Komuna e Prishtinës.

13606568_1299610690084151_2170039047903118492_n 14642400_1299610653417488_1466067725340067169_n 14670647_1299610696750817_8741313337065966225_n 14705739_1299610650084155_2233896403957128403_n 14716065_1299610656750821_1199691687631027065_n 14732296_1299610693417484_4136474360219213419_n

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending