Connect with us

Lajme

Komuna e Parteshit shpenzon 5591 euro për lule

Published

on

Komuna e Parteshit ka vendosur ta zbukurojë pak ambientin me bimë dekorative dhe lule. Për këtë kjo komunë ka vendosur të shpenzojë hiq më pak se 5 mijë e 591 euro.

Ky tenderë do të nënshkruhet me datën 23 të këtij muaji, raporton Indeksonline. Edhe pse tenderi vështirë kuptohet për shkak të gabimeve të mëdha drejtshkrimore, pasi kjo komunë udhëhiqet nga komuniteti serb dhe gabimet në shkrim janë evidente.

“Është e nevojshme të  furnizimi  me drunj  gjethëramse lloji  drunj dhe drunj dekorues  gjetë mbajtës. Far bari dhe lule lale”, thuhet në vendin ku specifikohet përshkrimi i shkurtër i lëndës së kontratës.

Me këto lule nuk dihet se zyra e kujt do të zbukurohet, në këtë komunë të vogël.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending