Connect with us

Lajme

Komuna e Klinës shkel ligjin, vret 460 qen endacakë

Published

on

Edhe pse vrasja e qenve është e ndaluar me ligj, komuna e Klinës e ka paguar me para vrasjen e qenve endacakë.

Vrasja e 460 qenve endacakë, komunës i ka kushtuar 9 mijë e 200 euro.

Aksioni është lejuar edhe nga agjencia e ushqimit dhe veterinës. Zyrtarë të komunës aksionin e kanë cilësuar si të rregullt.

“Komunës, ky aksion i ka kushtuar 9 mijë e 200 euro dhe gjatë këtij aksioni janë vrarë 460 qen endacakë. Lejen për vrasjen e tyre e kemi marrë nga Agjencia e Veterinës”, i ka thënë Kohës Ditore Gjokë Lleshaj.

 

 

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending