Connect with us

Lajme

Komuna e Klinës blen 100 fotografi të Hashim Thaçit

Komuna e Klinës e cila drejtohet nga Sokol Bashota, ka vendosur të blejë 100 fotografi në kornizë të presidentit të vendit, Hashim Thaçi.

Published

on

Kjo komunë për blerjen e këtyre fotografive do të shpenzojë 1 750 euro.

Zyra e Prokurimit në komunën e Klinës ka përzgjedhur kompaninë “Europrinty” nw tenderin “furnizim me fotografi në kornizë të Presidentit të Republikës” shkruan ORAinfo.

Në këtë tenderë kanë aplikuar tri kompani, dhe oferta më e shtrenjtë ka qenë ajo për 1050 në krahasim me ofertën fituese.

s

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending