Connect with us

Lajme

Komplikohet situata, qeveria shtynë mbledhjen për demarkacionin

Published

on

“Ka qenë si pikë e rendit të ditës dhe Demarkacioni. Por para dhjetë minutave me kërkesë të kryeministrit, mbledhja e qeverisë është shtyrë për një ditë tjetër. Nesër nuk do të mbahet”, thonë burime brenda Qeverisë së Kosovës.

Edhe pse Qeveria e Kosovës ka paraparë që në mbledhjen e nesërme si pikë e rendit të ditës të jetë demarkacioni me Malin e Zi, kjo mbledhje nuk do të mbahet, pasi që është shtyrë për një ditë tjetër, me kërkesë të kryeministrit Isa Mustafa.

Lajmin për shtyrjen e mbledhjes e kanë konfirmuar burime zyrtare brenda kabinetit të kryeministrit Isa Mustafa. Këto burime bëjnë të ditur se vendimi për shtyrjen e mbledhjes, e cila do të duhej që të mbahet nesër, është bërë me kërkesë të kryeministrit Mustafa. /Lajmi.net/

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending