Connect with us

Lajme

Kompania që po nxirrte gurë nuk e kishte rrethuar gropën ku humbën jetën dy fëmijët në Kolovicë

Published

on

Banorët e Kolovicës ku humben jetën dy fëmijë kanë treguar për Indeksonline se gropën e kishte hapur kompania ABC  nga Podujeva që po nxirrte gurë.

Banorët kanë rrëfyer se gropa nuk ishte rrethuar me asgjë dhe fëmijët kanë pasur qasje në këtë vend. Ata kanë treguar se gropa është e thellë dy metra dhe e mbushur me ujë.

Banorët e kësaj lagjeje kanë treguar për Indeksonline se edhe më herët disa fëmijë kanë qenë në rrezik për tu mbytur, pasi kishin hyr për tu larë në këtë puset./Indeksonline/

 

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending