Connect with us

Sporti

Kombëtarja e Shqipërisë anulon sfidën miqësore, shkak koronavirusit

Published

on

Coronavirusi ka shkaktuar kaos në pjesën më të madhe të vendeve, teksa ditën e djeshme u konfirmuan edhe dy raste zyrtare në Shqipëri.

Kombëtarja e Shqipërisë kishte programuar dy miqësore për t’i zhvilluar në fundin e këtij muaji, përkatësisht ndaj San Marinos dhe Sllovenisë.

Ndërkohë së fundmi mësohet se është anuluar miqësorja ndaj San Marinos, teksa drejt anulimit është dhe ndeshja me Sloveninë.

Stafi drejtues italian nuk mund të lëvizë nga Italia ndërkohë që edhe lojtarët e kanë të pamundur lëvizjen e lirshme. Ndeshjet ishin programuar të luheshin në fund të muajit në Itali, pastaj u mendua dhe për në Tiranë, por asnjë nga alternativat nuk garanton siguri, ndaj është vendosur deri më tani që miqësorja me San Marinon të anulohet

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending