Connect with us

Lajme

Kollçaku e VV’së: Nëse dikush nga deputetët infektohet nga koronavirusi, të mos i ofrohet respiratori

Published

on

Për më shumë se shtatë orë, po mbahet seanca e Kuvendit të Republikës së Kosovës për mocionin e LDK-së, për rrëzimin e qeverisë Kurti.

Dy partitë që formuan koalicionin LDK dhe VV po hedhin akuza në adresë të njëra-tjetrës për gjendjen e krijuar politike.

Derisa, deputetja e VV-së, Fatmire Kollçaku tha se më së paku në këtë kohë pandemie është dashur të mbahet një seancë, e ata që e kanë thirrur duhet të mbajnë përgjegjësi.

“Unë sot që nëse sot ndonjë deputet infektohet mos t’ja qesin respiratorin. A po mendoni që ne jemi imun ndaj kësaj sëmundje? E kam thënë dhe po e them, në këtë situatë, kjo është seancë e turpit. Dikush po thotë që s’jemi të rrezikum? Por ai që e ka thirr le të mbanë përgjegjësi.

Mos e votoni mocionin, pasi që për çdo gjë ka kohë, por jo edhe nëse bjen qeveria. S’keni partner, prandaj mos e votoni”, ka thënë ajo./Indeksonline

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending