Connect with us

Lajme

Kokaina nga Brazili në Shqipëri e fshehur mes pulave të ngrira

Policia italiane ka sekuestruar 19 kilogramë kokainë, e cili ishte fshehur mes ngarkesës me pula të ngrira që vinin nga Brazili dhe kishin destinacion Durrësin.

Published

on

 

Droga është gjetur në portin Gioia Tauro.

Operacioni është realizuar nga Guardia Di Finanza e Rexhio Kalabrisë dhe Agjencia e Doganave me koordinimin e Zyrës së Antimafias.

Droga ishte e ndarë në 17 pako dhe vlera e saj është 4 milionë euro./Tema/

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending