Connect with us

Lajme

Koha e fundit që Prishtina e Tirana të angazhohen më shumë për Luginën

Published

on

Është koha e fundit kur Prishtina zyrtare dhe Tirana duhet të angazhohen më shumë në përmirësimin e jetës së qytetarëve të Luginës së Preshevës.

Ata kanë theksuar se Lugina e Preshevës dhe jeta e qytetarëve atje është interes kombëtar, raporton KTV. Liderët politikë të Luginës i ka pritur në dy takime kryeparlamentari Kadri Veseli.

Përmes një komunikate, ai ka siguruar përfaqësuesit institucionalë të Luginës së Preshevës se nuk do të mungojë përkrahja e institucioneve të Kosovës për qytetarët në Luginë, por kërkoi që ata të jenë unikë sa u takon çështjeve madhore të Luginës.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending