Connect with us
Behgjet Pacolli Behgjet Pacolli

Lajme

Koalicioni Nisma-AAK të hapur për Pacollin

Koalicioni opozitar AAK dhe Nisma për Kosovën nuk e përjashtojnë zgjerimin e koalicionit edhe me Aleancën Kosova e Re.

Published

on

Kryetari i Nismës për Kosovën, Fatmir Limaj ka deklaruar në “Republika” me Dardan Gashin se koalicioni nuk ka vija të kuqe, duke lënë të hapur mundësinë për bashkëpunim edhe me Pacollin dhe me këdo që punon për të mirën e shtetësisë së Kosovës.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending