Connect with us

Lajme

Koalicioni AAK-NISMA-AKR i pashmangshëm

Koalicioni AAK-NISMA-AKR është i mundshëm dhe shumë i nevojshëm. Kështu po vlerëson anëtari i Kryesisë se AAK-së, Riza Smaka.

Published

on

Profesori universitar në Tribuna Channel tha se në parim AAK nuk ka vija të kuqe për asnjë subjekt duke shtuar se koalicionit parazgjedhor AAK-NISMA mund t’i bashkohet edhe AKR.

E sa i përket reformës zgjedhore, Smaka tha e ajo mund të bëhet pa pjesëmarrjen e opozitës. Duke shtuar se këtë iniciative do të duhej ta ndërmerrte kryeministri Mustafa e jo presidenti Thaçi.

Sa i përket koalicionit PDK-LDK, ai tha se këto parti i ka bashkuar interesi individual i krerëve të këtyre partive.

LDK, sipas tij, bën gjithçka për ta fryrë buxhetin.

“Fushata zgjedhore, vetëm sa ka filluar. Qeveria e Mustafës po synon qe në mënyre artificiale të rrisë buxhetin vetëm për tu paraqitur para qytetarëve si qeveri e suksesshme”, ka thënë profesor Smaka.

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending