Connect with us

Sporti

Klubi i njohur shqiptar shkarkon trajnerin

Ka zgjatur vetëm dy javë aventura e Roberto Cevolit në stolin e Teutës.

Published

on

Trajneri italian është shkarkuar pas humbjes së sotme 1:0 ndaj Vllaznisë.

Lajmin e bëjnë të ditur burime të sigurta për “Panorama Sport”, ndërsa në numrin e së dielës në gazetën e shtypur do mund të lexoni edhe sqarimin e presidentit Edmond Hasanbelliu.

48-vjeçari Çevoli mori drejtimin e skuadrës durrsake para dy javësh, duke zëvendësuar bashkëkombësin e tij Çezare Bexhi. Nën drejtimin e tij, “Djemtë e detit” morën dy humbje dhe një fitore.

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending