Connect with us

Sporti

Klubi i madh kërkon yllin e Kosovës

Bersant Celina ka treguar paraqitje shumë të mira te skuadra ku po luan si i huazuar, Twente.

Published

on

20-vjeçari ka shënuar tre gola dhe ka bërë një asistim në pesë ndeshje të zhvilluara te kjo skuadër.

Ai është pjesë e Manchester Cityt mirëpo në verë kaloi te skuadra holandeze në formë huazimi deri në verën e ardhshme.

ESPN raporton se për talentin e madh të Kosovës është duke u interesuar klubi i njohur, Borussia Dortmund. /Periskopi.com

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending