Connect with us

Sporti

Klopp gëzon tifozët e Liverpoolit

Trajneri i Liverpoolit, Jurgen Klopp ka paralajmëruar se klubi nga Anfield Road mund të transferojë futbollistë në afatin kalimtar të janarit.

Published

on

Ai thotë se do të analizojë rrethanat në të cilat gjendet skuadra dhe klubi, ku më pas do të vendosë rreth transferimeve të mundshme.

“Ne analizojmë tregun gjatë gjithë kohës dhe natyrisht kemi nevojë që të përgatitemi për situata të ndryshme dhe njëra prej tyre janë edhe lëndimet”, ka thënë Klopp.

“Ne jemi të informuar për Kupën e Afrikës prandaj nuk do të befasohemi nga kjo, por do të jetë moment kur do të hyjmë në treg”, ka shtuar trajneri gjerman. /Periskopi.com

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending