Connect with us

Lajme

Klinaku: Po flitet se ka bastisje edhe te shtëpia e Rexhep Selimit e Daut Haradinajt

Published

on

Sekretari i Organizatës së veteranëve, Faton Klinaku ka thënë se ka informacione se janë duke bërë bastisje edhe në shtëpinë e deputetit të LVV-së, Rexhep Selimit.

Kështu ka deklaruar Klinaku në një përgjigje për njërin nga televizionet kosovare.

“Këto që i pamë te shpija e z.Krasniqi, po flitet që janë te shpija e Rexhep Selimit”, ka thënë Klinaku, duke shtuar se ka info se bastisje ka edhe te shtëpia e deputetit të AAK-së, Daut Haradinajt.

Se ka bastisje edhe në lokacione tjera e ka konfirmuar edhe Specialja.

“Zyra e Prokurorit të Specializuar (ZPS) aktualisht është duke kryer operacione në Prishtinë. Operacionet e ZPS-së po kryhen me mbështetjen e Policisë së Kosovës dhe Misionit të Bashkimit Evropian për Sundimin e Ligjit në Kosovë (EULEX). Më shumë informacion do të jepet më vonë”, thuhet në njoftim.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending