Connect with us

Sporti

Kjo video mund të bëjë që Ronaldo të humbasë ‘El Clasicon’ (VIDEO)

Published

on

Edhe Real Madridi është nën ethe.
Cristiano Ronaldo mund të mungojë në ‘El Clasico’, shkaku i disa fjalëve që ia tha gjyqtarit në derbin mes Real Madridit dhe Atletico Madrid.

Në ndeshjen që përfundoi 1:1 në ‘Santiago Bernabeu’, Ronaldo sipas medieve në Spanjë që kanë publikuar edhe një video, ka reaguar ashpër ndaj një vendimi të tij, duke mos kursyer edhe fyerjet.

Këto pamje mund t’i kushtojnë portugezit me pezullim deri në dy ndeshje, gjë që do të bënte që të humbas përballjen me Barcelonën më 23 prill.

Në ethe për të humbur këtë ndeshje, është edhe Neymar i Barcelonës.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending