Connect with us

Lajme

Kjo video ka shokuar gjithë botën, shikoni çka po ndodh në Qiell (VIDEO)

Published

on

Një video e çuditshme është shpërndarë në internet, ku pretendohet se shfaqet një UFO që zhduket brenda një tjetër objekti alien. Pamjet vijnë nga rajoni i Yakutia në Siberi, Rusi. Një burrë i quajtur Semyon, tha: “Një objekt i paidentifikuar po uturonte mbi shtëpitë tona, kishte shumë dritë dhe avull”.

Ai shtoi se një objekt i shndrritshëm u fut brenda diskut uturues dhe më pas u zhdukën. Nuk ka informacion të saktë kur ka ndodhur kjo ngjarje. Një teori është se kjo “shfaqje” mund të jetë realizuar nga ndonjë dron. Policia nuk ka raportuar për objekte uturuese, raporton “Siberian Times”.

Nuk është hera e parë që në këtë rajon pretendohet se janë shfaqur UFO. Tetorin e vitit të kaluar, mbi liqenin Baikal u pa një dritë e gjelbër, që fillimisht u besua se mund të ishte meteor apo bishti i një rakete prove balistike. Të dyja këto teori më vonë u rrëzuan.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending