Connect with us

Sporti

Kjo gjë e pengon Wengerin tek Xhaka

E gjithë kjo pasi mesfushori shqiptar po merr kartonë të verdhë, e cila gjë u kulmua me të kuqin në sfidën kundër Swansea.

Published

on

Dhe për këtë fakt, francezi mund të mos e inkuadrojë në formacion bazë në derbin londinez kundër Tottenham Hotspurs.

“Nuk kam ide se çfarë do të bëjë me formacionin kundër Tottenhamit. Por, a jam i brengosur për disiplinën Xhakës. Po”, deklaroi Wenger.

“Disiplina është e rëndësishme dhe Xhaka duhet ta menaxhojë veten”, u shpreh francezi. /Periskopi.com

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending