Connect with us

Sporti

Kjo është përleshja e Plisave me tifozët e Trepçës (Video)

Published

on

Ndeshja mes Prishtinës dhe Trepçës, e zhvilluar sot në stadiumin “Agron Rama” në Obiliq, nuk ka kaluar pa incidente.
Në tribunat e stadiumit ka pasur rrahje mes tifozëve të Prishtinës, Plisat, dhe disa tifozëve të skuadrës mysafire Trepça.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending