Connect with us

Lajme

Kjo është Pavarësia, vajza që u lind në ditën kur Kosova u bë shtet (Foto)

Pavarësie Sopa është vajza e cila u lind me 17 shkurt 2008, në ditën kur Kosova u bë shtet i pavarur me ç’rast edhe u pagëzua me këtë emër.

Published

on

Si Kosova edhe ajo sot (e premte),  feston përvjetorin e nëntë të lindjes, shkruan Magazina.al.

Pavarësia kishte lindur, vetëm pesë minuta pasi kryeministri Thaçi kishte paraqitur Deklarata e Pavarësisë së Kosovës dhe është foshnja e parë e lindur në shtetin e ri.

Ndërsa tani kur ajo ka mbushur 9 vjet dhe vijon mësimet në klasën e tretë, duket kështu….

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending