Connect with us

Sporti

Kjo është gjendja pas shpërthimit por ku po fshihen lojtarët (Foto)

Published

on

Klubi Borussia Dortmund ka daluar me një deklaratë ku ka folur për shpërthimin e ndodhur dhe gjendjen e lojtarëve.

Para pak minutave u raportua se në autobusin e skuadrës gjermane ka ndodhur një shpërthim, ku si pasojë është lënduar mbrojtësi, Marc Bartra.

“Një bombë ka shpërthyer në autobusin e skuadrës në afërsi të hotelit. Lojtarët janë të sigurt. Nuk ka ndonjë rrezik në stadium”. /Periskopi/

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending