Connect with us

Lajme

Kjo është gjendja pas heqjes së barrikadës së fundit në veri (Video)

Nga sonte rrugët e vendit nuk kanë më barrikada. Ajo e fundit që ishte, u hoq. Kjo barrikadë ndodhej në veri të qytetit të Mitrovicës, afër Shkollës teknike, raporton lajmi.net.

Published

on

Më saktë, barrikada ndodhej Lagjen e Boshnjakëve ne veri të Mitrovicës.

Ajo është  larguar në orën 19:00 nga vetë serbet me dy ekskavatorë dhe dy kamionë, të cilët nuk kishin targa.

Gazetari i RTK-së, Gëzim Bimbashi, i ndodhur në veri të qytetit, ka xhiruar dhe ka postuar në llogarinë e tij në facebook, disa fotografi dhe video nga vendi ku ndodhej barrikada./lajmi.net

http://
Barrikada ne veri 2 by lajmi-net

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending