Connect with us

Lajme

Kjo është gjendja në QKUK, pas paralajmërimeve për sulme terroriste

Published

on

Zëdhënësja për media  Mirlinda Qyqalla tha që siguria në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës është stabile.

“ Asgjë nuk është e pazakonte në QKUK deri më tash, ne  kemi obligim mbulimin e Shërbimeve Emergjente dhe urgjente 24 orë pa ndërprerje” ka thënë Qyqalla për GazetaBlic.

Ndërsa në anën tjetër Ambasada Amerikane në Kosovë rekomandon qytetaret e saj që të rishikojnë planet e tyre të sigurisë dhe po ashtu Polica e Kosovës  ka ndërpre  pushimet vjetore dhe ka  rritë orarin e punës nga 8 deri në 12 orë në mënyre qe qytetarët e Kosovës të jenë të sigurtë.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending