Connect with us

Lajme

Kjo është e vërteta shokuese e fotografive të Arkanit afër varrit të tij (Foto)

Më në fund zbulohet e vërteta e fotove të “Arkanit”.

Published

on

Në fakt ai që realizoi këto foto pranë varrit te tij, është Darkan, një person që është identik me Arkanin. Ai ka rrëfyer se si njerëzit janë frikësuar prej tij.

“Isha duke ndenjur të dielën në rrugën ‘Knez Mihajllova’, kur një grup i të rinjve nisi të më fyejë rëndë. Iu afruan tavolinës sime dhe nisën të më bërtasin se “çfarë po aktroj sikur jam Arkani”… Tentova të shmangi incidentin, por krisi rrahja. U pengonte se pse po i përngjaj legjendës dhe s’deshën të më lënë të qetë”, ka rrëfyer Darkani për SrbijaDanas.com. “

Incidentin ka përfunduar pas intervenimit të policisë, të cilën me siguri e kanë thirrur kamarierët. Darkan shpreh keqardhje për këtë incident të radhës.

“Unë kurrë nuk prezantohem rrejshëm si Arkani, por si Darko Malish. Nofkën Darkan ma kanë ngjitur të tjerët për shkak se i përngjaj Arkanit”, thotë Darkani, duke shtuar se për një kohë do të largohet nga Beogradi, derisa të qetësohet situata.

 

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending