Connect with us

Lajme

Kjo është deputetja që e zëvendëson Alma Lamën

Published

on

Alma Lama sot është përshëndetur me kolegët e saj deputetë pasi do të vazhdojë karrierën në diplomaci, në Ambasadën e Kosovës në Romë, Itali.

Sipas rezultateve të certifikuara nga Komisioni Qendror i Zgjedhjeve në Kosovë, deputetja e cila vjen pas Lamës me vota është ish-deputetja e legjislaturës së kaluar, Kimete Bytyçi, transmeton Koha.net.

Kimete Bytyçi vjen nga Suhareka dhe është gruaja e ish-kryetarit të vrarë të Suharekës, Ukë Bytyçi. Ajo ka qenë deputete në legjislaturën e kaluar, po nga radhët e LDK-së.

Bytyçi në zgjedhjet e fundit ka mbledhur 5,986 vota.

besa

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending