Connect with us

Lajme

Kisha Ortodokse Shqiptare krahason Kishën Ortodokse Serbe me ISIS-in

Published

on

Kisha Ortodokse Kombëtare e Pavarur Shqiptare, “Shën Maria” në Elbasan, mbështet studentët e Universitetit të Prishtinës. At Nikolla u ka bërë thirrje studentëve që të mos e lëshojnë asnjë pëllëmbë tokë, pasi sipas tij, janë në të drejtën e Zotit.

“Askush nuk mund të cenojë territorin shqitpar të Kosovës e aq më tepër të Prishtinës me petkun e Millosheviqit dhe këmbanat e Kishës serbe. Çdo investim në emër të besimit ortodoks, qoftë edhe në Pishtinë, nga famëkeqi dhe krimineli Millosheviq, i ngjanë investimeve të famëkeqeqes, keqësisës së ISIS që do të gjakos botën. Janullatus në Shqipëri dhe Irineu në Beograd nuk mund të jetë veshur me rrobën e Kryepeshkopit pa kërkuar më parë falje kundrejt viktimave dhe të zhdukurve pa adresë në Kosovë” ka thënë At NIkolla.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending