Connect with us

Lajme

Kinë: 67 të vdekur nga shembja në një zonë ndërtimore (Foto)

Mediat shtetërore të Kinës raportojnë se të paktën 67 persona kanë vdekur, një është zhdukur dhe dy të tjerë janë lënduar sot pas shembjes së skelës në një zonë ndërtimore në lindje të Kinës.

Published

on

Aksidenti ndodhi në një termocentral në Fengcheng, ku po ndërtohej një central për ftohje, transmeton Express.

Sipas agjencisë kineze të lajmeve, 32 kamionë të zjarrfikësve dhe 212 ushtarë kanë shkuar në vendin e ngjarjes.

Në total, 68 persona kanë qenë në vendin e ngjarjes në momentin e aksidentit.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending