Connect with us

Sporti

Këto skuadra janë kualifikuar për në fazën tjetër të Ligës së Kampionëve (Foto)

Ka përfunduar xhiroja e katërt e fazës së grupeve dhe tashmë disa skuadra kanë siguruar kalimin në fazën tjetër.

Published

on

Nga grupi A kanë kaluar Arsenal dhe PSG të cilat janë me pikë të barabarta me nga dhjetë pikë.

Në grupin tjetër, D, nuk ka pasur befasi pasi që skuadrat si Atletiko Madrid dhe Bayern Munich kanë siguruar kalimin e më tutjeshëm në Ligën e Kampionëve. ‘Los Colchoneros’ prijnë me 12 pikë ndëersa gjermanët kanë 9 pikë në vendin e dytë.

Sonte e ka marrur biletën për në fazën tjetër edhe një tjetër skuadër gjermane pas fitores së Borussia Dortmund 1-0 ndaj asaj portugeze Sporting CB. /Periskopi.com

ucl

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending