Connect with us

Lajme

Këto janë rolet e tre shqiptarëve në “Fast and Furious 8”

Published

on

Erigerta Deda luan rolin e një kalimtareje, kurse aktori nga Shkodra, Marko Caka luan rolin e një polici, derisa Erand Hoxha do të interpretojë rolin e një turisti.

Në kinematë evropiane dhe botërore ka filluar të shfaqet filmi i shumëpritur Fast and Furious”, pjesa e tetë. Në këtë film luajnë yje të mëdha të kinemasë si Vin Diesel, Dwayne Johnson e Jason Statham, njofton albinfo.ch.

Por, kësaj radhe pjesë e këtij projekti gjigant janë edhe tre shqiptarë dhe kjo është një arsye për t’u ndjekur me shumë kërshëri nga shqiptarët.

Në fakt, ky film ka filluar të shfaqet edhe në Prishtinë e Tiranë dhe interesimi është i jashtëzakonshëm.

Erigerta Deda luan rolin e një kalimtareje, kurse aktori nga Shkodra, Marko Caka luan rolin e një polici, derisa Erand Hoxha do të interpretojë rolin e një turisti. /Albinfo.ch/

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending