Connect with us

Lajme

Këto janë rezultatet e fundit nga zgjedhjet në SHBA (FOTO)

Kandidatja amerikane për presidente të Amerikës, Hillary Clinton është duke kryesuar sipas exit-polleve të para.

Published

on

Clinton po kryeson në shtetet kryesore si Florida, Pensilvania dhe Ohajo.

Sipas disa të dhënave të anketave që janë publikuar është Donald Trump ai që po pëson humbjen të thellë në këto shtete, transmeton lajmi.net.

Kandidatja demokrate, Hillary Clinton, po prin në shumë shtete një ndër ta është Florida, tashmë ka kaluar shumë me në epërsi se Trump.

Edhe në Ajova është Clinton ajo që kryeson. Por një rezultat interesant është dhënë në shtetin e Ohaios ku është një garë e ngushtë mes tyre

Zgjedhjet në SHBA priten të përfundojnë dikur rreth orës 2 mas mesnatës sipas kohë sonë.

http://www.slate.com/

adda

a

ssssas

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending