Connect with us

Sporti

Këto janë ndeshjet e sotme të Ligës së Kampionëve

Published

on

Edhe e mërkurja e sotme është e rezervuar për ndeshjet e radhës që luhen në kuadër të fazës së grupeve të Ligës së Kampionëve, shkruan Periskopi.

Me fillim nga ora 21:00 do të mund të ndiqni përballjet mes Chelseat dhe Rennes në kuadër të Grupit E, Barcelonas dhe Dynamo Kyivit, ndeshje kjo në Grupin G dhe ndeshja e fundit mes RB Leipzig dhe Paris Saint-Germain në kuadër të Grupit H,.

Këto do të jenë ndeshjet e tjera të programit të sotëm.

 

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending