Connect with us

Sporti

Këto janë dy këshillat e para të Fergosonit për Mourinhon

Published

on

Jose Mourinho ka treguar dy këshillat që ia ka dhënë Sir Alex Ferguson.

Konferenca e parë e Jose Mourinhos në krye të Manchester Unitedit ka qenë argëtuese dhe shumë interesante.

Ai gjatë tërë kohës është përgjigjur në humor, ashtu edhe për këshillat që ia ka dhënë Alex Ferguson.

“Këshillat e Ferguson? Më tha merr çadër dhe nuk mund të besoja, dje në qendrën stërvitore ishte duke rënë shi. Ishte këshillë shumë e mirë”, tha Mourinho.

“Këshilla e dytë ishte që të merrja shishen e zakonshme të verës, sepse tani do të kemi shumë raste kur do të jemi së bashku”. /Express/

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending