Connect with us

Lajme

Këto janë dosjet voluminoze që ka dërguar Serbia kundër Haradinajt (Foto)

Para disa minutash ka nisur seanca gjyqësore ndaj liderit të AAK’së Ramush Haradinajt në Francë.

Published

on

 

Që nga  4 janari Haradinaj është arrestuar në bazë të një fletarresti serb nën akuzat për krime lufte.

Pas arrestimit qeveria serbe i ka bërë thirrje autoriteve në Francë që ta ekstradojnë Haradinajn në Serbi për të cilin ka dërguar një dosje me mijëra faqe kundër ti.

Në disa fotografi që ka siguruar Magazina.al, në gjykatën në Colmar ku po mbahet seanca, shihet dosja me mijëra faqe kundër Haradinajt, të cilin gjykata fatje e ka shqyrtuar dhe pritet të merr edhe vendimi për ekstradimin e tij në Serbi ose jo, edhe pse ky vemdim flitet se do të shtyhet për një sencë tjetër./Magazina.al/

 

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending