Connect with us

Sporti

Këto gjashtë ndeshje të Kupës së Kosovës zhvillohen sot

Published

on

Sot (e mërkurë) do zhvillohen gjashtë sfida interesante, të vlefshme për 1/16 e Kupës së Kosovës.

Tri skuadrat e Superligës, Prishtina, Ballkani dhe Llapi synojnë vetëm fitore që të kalojnë në raundin tjetër.

Të gjitha takimet:

Kosova VR – Prishtina

Dardana – Ballkani

Onix – Llapi

Besa – Istogu

Flamurtari – Drenasi

A&N – Kika

Të gjitha përballjet nisin në ora 12:30.

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending