Connect with us

Lajme

Këtë javë senatori amerikan viziton edhe Prishtinën

Senatori amerikan, John McCain gjatë kësaj jave pritet të qëndrojë në një vizitë në Prishtinë.

Published

on

Këtë e ka konfirmuar vet McCain gjatë konferencës për media para gazetarëve, ku u takua me kryeministrin serb, Aleksandr Vuçiq.

“Duhet lidership i guximshëm në mënyrë që të vazhdojë dialogu ndërmjet Beogradit dhe Prishtinës, dhe këtë të njejtën do ta përsëris edhe në Prishtinë, në ditët e ardhshme të kësaj jave”, ka thënë senatori amerikan.

Gjatë këtij takimi me Vuçiq, u theksua domosdoshmëria e vazhdimit të dialogut sa më shpejt që është e mundur.

 

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending