Connect with us

Lajme

Këta janë zyrtarët që nuk e deklaruan pasurinë (Dokument)

Published

on

Pasurinë që zotërojnë nuk kanë pranuar ta bëjnë publike të gjithë zyrtarët shtetërorë.

Në listat që ka publikuar Agjencia Kundër Korrupsionit,  shihen zyrtarë të Ministrive, komunave, e universiteteve që mbajnë të fshehur pasurinë e tyre.

Për më shumë detaje mund të shikoni të plotë listën me emrat e zyrtarëve që nuk deklaruan pasurinë.

Poashtu mund të gjeni zyrtarët që deklaruan me vonesë pasurinë dhe ata që nuk deklaruan me arsye.

Ndërkohë 4421 zyrtarë e kanë deklaruar pasurinë. Kështu bëhet e ditur në raportin të cilin e ka siguruar Indeksonline.

47 zyrtarë e kanë deklaruar pasurinë pas afatit, 3 nuk e kanë deklaruar pasurinë me arsye dhe 27 nuk e kanë deklaruar deri më tani. /Indeksonline/

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending