Connect with us

Sporti

Këta janë pesë golashënuesit më të mirë në Premier Ligë (Foto)

Janë zhvilluar 12 xhiro në ligën më të mirë të futbollit në botë.

Published

on

Golashënuesi më i mirë deri më tani në këtë sezon është sulmuesi i Chelseat, Diego Costa, i cili ka shënuar plot 10 gola.

Në vendin e dytë renditet ylli i Manchester Cityt, Sergio Aguero, i cili ka shënuar tetë gola, ndërsa nga shtatë gola kanë shënuar Romelu Lukaku i Evertonit, Jermaine Defoe i Sunderland dhe Eden Hazard i Chelseat. /Periskopi.com

golashenuesit

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending