Connect with us

Lajme

Këta janë katër kandidatët e certifikuar për kryetar të Mitrovicës së Veriut

Published

on

KQZ-ja në mbledhjen e sotme certifikoi katër kandidatë për kryetar të komunës së Mitrovicës së veriut në zgjedhjet e jashtëzakonshme që do të mbahen më 29 nëntor.

Pozitës së të parit të komunës do t’ia mësyjnë, Milan Radojevic nga Lista Serbe, Florent Azemi nga PDK, Erden Atiq nga Lëvizja Vetëvendosje dhe Dushan Milunoviq si kandidat i pavarur.

E për certifikimin e Lëvizjes Vetëvendosje dhe kandidatit të tyre Erden Atiq u dashtë të votohet dy herë.

Kjo pasi anëtari i KQZ-së nga komuniteti boshnjak fillimisht votoi kundër, e pas një pauze 5 minutëshe dhe ndërroi qëndrim duke votuar pro.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending