Connect with us

Lajme

Këta janë deputetët me humbjen dhe rritjen më të madhe të votave në zgjedhjet e 11 qershorit

Published

on

 

Tashmë janë certifikuar edhe rezultatet përfundimtare të zgjedhjeve të 11 qershorit.

Për secilin kandidat për deputet figurojnë edhe numrat e saktë të votave që i kanë arritur.

Platforma Interaksion përmes një grafikoni ka arritur të bëj një matje të deputetëve me humbje e rritje votash.

Me rritje shumë të madhe të votave figuron kandidati për kryeministër nga Vetëvendosje, Albin Kurti ndërsa me humbje shumë të madhe të votave në këto zgjedhje është deputetja e LDK-së, Teuta Rugova.

 

 

 

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending