Connect with us

Sporti

Këta janë 10 kandidatët për ‘Topin e Artë’

“France Football” fillimisht ka zyrtarizuar 10 kandidatët e parë për çmimin prestigjioz “Topi i Artë”.

Published

on

Dhjetë kandidatët e parë për “Topin e Artë 2016”. Ata janë: Sergio Aguero, Pierre-Emerick Aubameyang, Gareth Bale, Gianluigi Buffon, Cristiano Ronaldo, Kevin de Bruyne, Paulo Dybala, Diego Godin, Antoine Griezmann dhe Gonzalo Higuain.

Gjatë orëve në vazhdim do të mësohen edhe emrat e 20 lojtarëve të tjerë pretendentë për këtë çmim prestigjioz.

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending