Connect with us

Lajme

Këshilltari i Trumpit: Nëse e humbim Floridën, loja merr fund

Published

on

CBS ka folur me një këshilltar të presidentit Donald Trump i cili thotë se është shumë i angështuar për shanset e presidentit për të fituar një mandat të dytë.

Zyrtarët e Shtëpisë së Bardhë i kanë thënë këshilltarit që shtetet e luhatshme ku beteja është e ngushtë “janë në distancë të kapshme” dhe se po ndihen mirë për gjasat, megjithëse “ekstremisht nervoz”.

Këshilltari e quajti “zgjedhje të gjashtë shteteve” tërë garën presidenciale dhe beson se Trump ka shanse të mira për fitore në to, shkruan BBC, përkthen Periskopi.

“Nëse Florida shkon te Bideni, atëherë loja përfundon. Por nëse Florida shkon për Trumpin, oh djalë, loja është gjallë,” tha ai.

Me 93 për qind të votave, Florida aktualisht ka 51 për qind për Trumpin dhe 49 për qind për Bidenin. /Periskopi  

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending