Connect with us

Lajme

Këshilltari i Haradinajt në Selinë e LDK’së

Published

on

Gani Demaj, këshilltari i liderit të Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj sot ka hyrë në Selinë e Lidhjes Demokratike të Kosovës.

I pyetur nga gazetarët se cila ishte arsyeja e kësaj vizite, Demaj ka thënë: “veç kqyra qysh janë”, shkruan lajmi.net

Përndryshe, lideri i AAK-së, Ramush Haradinaj i ka ftuar në kryetarin e LDK-së, Isa Mustafën dhe atë të Vetëvendosjes, Visar Ymerin për të biseduar rreth konstituimit të institucioneve të reja.

 

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending