Connect with us

Lajme

‘Kërkohet vdekja e Vuçiq-it’, ja kush reagon (Foto)

Published

on

Një imazh i postuar ditëve të fundit në rrjetet sociale ka filluar t’i shqetësojë serbët udhëheqës të cilët kanë reaguar lidhur me të.

“Kërkohet vdekja e Vuçiq-it”, shkruhet në këtë imazh, për të cilin së fundi ka reaguar edhe e para e Parlamentit të Serbisë, Maja Gojkoviq, raporton Tanjug, transmeton Indeksonline.

Gojkoviq ka dënuar ashpër publikimin e këtij imazhi duke vënë në dukje se ky lloj i fushatës është i papranueshëm dhe i dënueshëm nga të gjithë.

Gojkoviq ka theksuar se çdo shoqëri nuk duhet të duhet të jetë tolerante ndaj thirrjeve për vdekje dhe dhunë, dhe se për këtë arsye nuk duhet të lejohet një thirrje për vdekjen e Presidentit të Serbisë.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending