Connect with us

Lajme

Kërkohet rrënimi i shkollave jofunksionale në Viti

Qeverisja lokale e Vitisë ka marrë vendim për rrënimin e objekteve të vjetra shkollore të pashfrytëzueshme.

Published

on

Mirëpo Komuna e Vitisë për rrënimin e objekteve të vjetra shkollore, siç janë në fshatrat: Ballancë, Germovë, Sllatinë e Epërme dhe Remnik, nuk ka ndarë asnjë cent.

Komunarët kërkojnë nga këshillat e fshatrave që t’i rrënojnë këto objekte të vjetra, ndonëse kjo është përgjegjësi direkte e Komunës, ngase institucionet shkollore i menaxhon Drejtoria e Arsimit.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending