Connect with us

Lajme

Kërkohet pezullimi i zgjedhjeve në Podujevë

Published

on

Pas tri rasteve të konfirmuara me COVID-19 është rekomanduar pezullimi i zgjedhjeve në Komunën e Podujevës. Kjo është bërë nëpërmjet një njoftimit të Institutit Kombëtar të Shëndetësisë Publike në Kosovë.

“Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike në Kosovë dhe Komiteti për Monitorimin e Sëmundjeve Ngjitëse rekomandon pezullimin e përkohshëm të zgjedhjeve në Podujevë”, thuhet në njoftimin që i ka shkuar Komisionit Qendror të Zgjedhjeve.

Ndërkohë, vendimin përfundimtar pritet të marrë Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ndërsa dekretin duhet ta nënshkruajë Presidenti.

Zgjedhjet në Podujevë u planifikuan të mbahen të dielën pasi Kryetari i deritashëm u bë Ministër i Punëve të Brendshme.

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending