Connect with us

Lajme

Kërkohet masë paraburgimi për Azem Sylën

Published

on

Prokurori i EULEX-it, Danilo Cicareli ka kërkuar masën e paraburgimit për Azem Sylën me dyshimin se ka provuar të ndikojë në dëshmitar në rastin ndaj tij dhe të tjerëve për tokat.

KTV merr vesh se bëhet fjalë për dëshmitarin e mbrojtur D, derisa EULEX-i posedon fotografi për pretendimet e veta se ka pasur tentim të takimit të Sylës përmes njerëzve të tjerë me dëshmitarët e mbrojtur.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending