Connect with us

Lajme

Kërcënoi me benzinë, gjykata lë në burg 54-vjeçarin

Gjykata e Tiranës dha masën e sigurisë ‘arrest me burg me afat 30 ditë’ për 54 vjeçarin Kadri Çuka, i cili dyshohet si autor i vendosjes së një shisheje plastike me lëndë plasëse dhe fitil në derën e një lokali në kryeqytet.

Published

on

Çuka nuk ka pranuar autorësinë e ngjarjes megjithse rezulton në një proces gjyqësor dhe në konflikt për pronësinë e lokalit që gjendet pas fakultetit të shkencave, shkruan Top Channel.

Masa e sigurisë arrest me burg u kërkua nga organi i akuzës që është në përgjigje të disa ekpertizave ndërsa avokatja e 54 vjecarit kërkoi lirimin për mungesë provash.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending