Këngëtarja e njohur prezanton të dashurin e ri, skena të nxehta në plazh (Foto)

Periskopi.com Showbiz

Ylli u paraqit për herë të parë me të dashurin e saj të ri pasi ata gëzonin një pushim të relaksuar në plazh në Malibu gjatë fundjavës së nxehtë.

DailyMail zbulon ekskluzivisht se njeriu që ka magjepsur aktoren është biznesmeni Ely Sandvik.

Çifti kishte buzëqeshje në fytyrat e tyre pasi që kaloi të shtunën dhe të dielën në praninë e njëri-tjetrit.

Çifti simpatik madje u panë në skena intime në plazh.

Shpërndaje në: